ÕNNITLEME MEIE DIREKTORIT!

ÕNNITLEME MEIE DIREKTORIT!

Vene Kultuurikeskuse kollektiiv õnnitleb oma direktorit Eduard Tomanit kahe teeneka autasu pälvimise eest!

Tallinna ja kogu Eesti metropoliit Jevgeni andis lähipäevil Eduard Tomanile üle Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kiriku Püha Piiskop Platoni ordeni, sõnastusega “Märgina õnnistuseks viljaka koostöö eest Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirikuga”.

Käskkirjaga, allkirjastatud Tallinna linnapea Mihhail Kõlvarti poolt, on Eduard Toman pälvinud Tallinna teenetemärgi pikaajalise ja märkimisväärse panuse eest Tallinna linna kultuurse ja intellektuaalse elu rikastamisel. Autasu antakse vastavalt traditsioonile pidulikult üle 16. juunil Tallinna Raekoja hoones.

—       Ma ei oota kunagi erilist tänulikkust selle eest, mida teen, samas on igale inimesele meeldiv, kui tema pingutused ei jää märkamata. Kui võtad midagi käsile, siis tee seda nii, et ei oleks häbi tulemuse üle. Kui suudad kedagi aidata – aita. Kui saad aru, et sa ei ole pädev, siis ära karda seda endale tunnistada. Ma olen alati püüdnud ühendada erinevate vaadete ja huvidega inimesi, olenemata tegevusest. Ühtsuses ja üksteisemõistmises näen ma ühiskonna jõudu. Vene Kultuurikeskuse direktorina olen ma tänasel hetkel kindel, et usaldusel põhinev organiseeritud meeskonnatöö on edu aluseks ja ma võtan autasud üle tänutundega kõigile, kes abistavad mind eesmärkide elluviimisel ja uskumusega, et koos me suudame teha palju kasulikku kõigile ja igaühele!  —  ütles Eduard Toman