Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Leonid Parfjonov. Hiljuti ja alati – Tallinnas uus programm “Meie ajastu. 2016-2020”.

Suur saal

13.06.2024 19:00 21:00

Leonid Parfjonov

Hiljuti ja alati

Tallinnas uus programm “Meie ajastu. 2016-2020”.13. juunil kl 19.00 

13. juunil toimub Tallinnas kohtumine ajakirjaniku, dokumentaalfilmide autori ja ühiskondliku töötaja Leonid Parfjonov’iga. Pakkumisel on uus saade: Leonid Parfjonov räägib oma uuest köitest “Hiljuti. Meie ajastu. 2016-2020”. 

Järjekordses, juba 12. raamatus esinevad nii Monetotška ja Mišustin, kui ka “Petrov Boširoviga”, Juri Dudj ja Greta Thunberg. “Raha pole, aga pidage vastu”, “Auto ühine kasutamine” (Carsharing), koroonaviirus, PokemonGo ja muud sündmused, inimesed, nähtused – kõik, mis määras meie tollase eluviisi.

Parfjonov esitleb ka oma teisi projekte: värskeid filme ja telesarja “Namedņi” (Hiljuti), mida ka praegu, seoses kolimisega, võis ta jätkata YouTube’is. See on originaalne, värske pilk ajalukku ja meie ümber toimuvasse siin ja praegu.

Kindlasti toimub ka avatud dialoog publikuga ja vastatakse küsimustele ning ürituse lõpus toimub autogrammijagamine.

Leonid Parfjonovs on ajakirjanik ja dokumentalist. Tele- ja raamatuprojektide “Hiljuti. Meie ajastu” ja “Vene impeerium” autor, paljude dokumentaalfilmide looja, viiekordne TEFI laureaat, YouTube’i kanali “Parfenon” ja dokumentaalfilmide sarja “Namedni” (Hiljuti) autor.

  • Koht: Vene Kultuurikeskus, Mere pst 5
  • Kestus ca 2h
  • Vanusepiirang 16+