Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Kontsert “Õnne, Raimond!”

Suur saal, üritus toimub eesti keeles

07.10 19:00 21:30

Raimond Valgre 110. sünniaasta puhul toimub 07.10.2023 kell 19.00 Vene Kultuurikeskuses suurejooneline kontsertetendus “Õnne, Raimond!”

Sellel kontserdil kuuleb igaüks oma lemmiklugusid – kuid see pole veel kõik. Mitmed ligi 90 aastat sahtlites tolmu kogunud laulud saavad maailma esiettekande Bel-Etage Swingorkestri esituses! Nimelt õnnestus Mart Sanderil arhiivitolmu alt välja kaevata käsikirjalisi noote, mida ei ole mitte kunagi esitatud ega avaldatud, ning need orkestrile seada. ”Mul oled armas”, ”Ei tea miks köitsid mind”, ”Mul igatsust täis süda” – need ja paljud teised laulud Raimondi noorusest kõlavad laval esmakordselt, tuues meieni neid hetki, mil vaevu 20-aastane heliooja alles unistas sellest, et rahvas tema laule armastaks. Kui see pole Eesti muusika suurpäev, siis mis on?

Laval on Mart Sanderi juhtimisel Bel-Etage Swingorkester, mille solistidena astuvad üles Inga Lunge, Triin Lellep, Heli Vahing, Tiina Adamson ja Silvia Ilves, kes astub esmakordselt laval orkestri ette lauljana.

Piletihinnad vahemikus 20 € — 40 € (vastavalt istekohale)

Sooduspilet 10% täishinnast — kehtib eelkooliealistele lastele, õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele, erivajadustega inimestele ja erivajadustega inimese saatjale. Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendav dokument. 

Grupisoodustus 10% kehtib gruppidele alates 25 inimesest. 

Kestus 2 h 30 min, vaheaeg 30 min

Vanusepiirang 7+