Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

ESTAS TONNE ja sõbrad: LIVE kontsert Tallinnas!

Suur saal

30.10.2024 19:00 20:30

ESTAS TONNE ja sõbrad: LIVE kontsert Tallinnas!

Estas Tonne on kaasaegne trubaduur, kes reisib oma kitarriga ümber maailma juba üle kahekümne aasta jagades muusikat nii sooloesitluses, kui ka koostöös teiste artistidega. Maailm on muusiku kodu, Estas leiab inspiratsiooni maailma mitmekesisuses ja kultuuririkkuses.

Tema muusikas peegelduvad lood ja mõjud. Klassikalise struktuuri elemendid põimuvad Flamenco tehnikaga, mustlasmuusika juured ja ladina omapärad ristuvad elektrooniliste helimaastikutega. Omapärane kuid harmooniline stiilide põimumine loob erilisу unikaalse terviku nii vormis, kui meloodias.

Estas Tonne esitused on omanäolised helirännakud, mis loovad sügava ühendus läbi emotsionaalse väljenduse. Iga heliline kogemus loob sakraalse ruumi, kus heli kohtub vaikusega kutsudes osalejaid avastama muusikat kui sisemise nihke vahendi. Estas mängib kontsertidel, festivalidel, konverentsidel ja seltskondlikel koosviibimistel, samas osaleb ka filmi-, teatri-, tantsu-, visuaalsete kunstide projektides.

The Song of the Golden Dragon, mida on ainult Youtube´is vaadatud üle 100 miljoni korra, on Estas Tonne kompositisooni ja esitluse signatuur, mis pani aluse tema muusika evolutsioonile sügavuse ja unikaalsuse poole.

Piletiinfo:

  • Piletid ainult eelmüügis süsteemis Ticket Best
  • Hinnale lisandub Ticket Best teenustasu

Korraldaja: Trade Hub Productions, Ltd.