Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Adolfo Sebastiani & band – Adriano Celentano tribute show

Suur saal

24.09.2024 19:00 20:40

Tallinn saab nautida Adriano Celentano lummavat loomingut!

Adriano Celentano – ajastu elav legend, Itaalia armastatud laulja, karismaatiline koomik, andekas näitleja ja meisterlik filmirežissöör. Ta on võitnud südameid nii lavalaudadel kui ka kinoekraanidel.Tema lummavad laulud on kõlanud üle kogu maailma, täites staadioneid lauluhimuliste fännidega ja pakkudes hingematvaid filmielamusi miljonitele vaatajatele. Sellel aastal tähistas Adriano Celentano oma suurejoonelist 85. sünnipäeva! Kuigi ta ei esine enam aktiivselt, on võimalus nautida tema ikoonilist loomingut tribüüt-show’l, kus astub üles Adriano ametlik teisik – Adolfo Sebastiani.

Juba 2002. aastal algas koostöö karismaatilise Adolfo Sebastianiga, kes kehastab Adriano Celentanot suurepäraselt. Lisaks sarnasele välimusele, pikkusele ja kehaehitusele, on nende hääled hämmastavalt äravahetamiseni sarnased. Tänu oma muusikalisele ja näitlejatalendile lõi Adolfo grupi “Adriano Celentano Tribute Show”, mis on saavutanud suure populaarsuse. Elav heli, säravad etteasted, suurepärane show-ballett ja eelkõige Adriano Celentano ajatu repertuaar – need kõik on “Adriano Celentano Tribute Show” vaieldamatud tõmbenumbrid.

Adolfo sarnasus Adrianoga avaldub ka tema lavalises olekus, kus ta on täielikult omandanud laulja eripärased maneerid. Itaalias sai Adriano Celentano oma ainulaadse liikumisstiili tõttu hüüdnime Molleggiato, mis tähendab “vetruv”. Kontserdi erilise õhkkonna loob Sebastianile omane soe ja vahetu suhtlus publikuga ning kontserdi lõpus toimub fotosessioon Celentano kujul.