Töötajad

Eduard Toman

Eduard Toman

Direktor

Telefon: +372 644 58 65
Email: eduard.toman@venekeskus.ee

Aleksander Bessedin

Aleksander Bessedin

Direktori nõunik

Telefon: +372 503 90 55
Email: aleksander.bessedin@venekeskus.ee

Irina Drozdova

Irina Drozdova

Finantsjuht

Telefon: +372 514 7320
Email: irina.drozdova@venekeskus.ee

Silvi Palmet

Juhiabi-personalispetsialist

Telefon: +372 644 58 65; +372 53030 495
Email: silvi.palmet@venekeskus.ee; venekeskus@venekeskus.ee

Tatjana Semenjuk

Kultuuri- ja huvitegevuse osakonna juhataja

Telefon +372 5859 5739
Email: tatjana.semenjuk@venekeskus.ee

Galina Timonina

Projektijuht. Kultuuri- ja huvitegevuse osakond

Telefon: +372 564 552 99
Email: galina.timonina@venekeskus.ee

Irena Valge

Irena Valge

Saali- ja publikuteeninduse osakonna juhataja

Telefon: +372 5088 614
Email: irena.valge@venekeskus.ee

Irina Bronzova

Irina Bronzova

Vanemadministraator. Saali- ja publikuteeninduse osakond

Telefon: +372 533 391 26
Email: irina.bronzova@venekeskus.ee

Dmitri Simagin

Dmitri Simagin

Lavateeninduse osakonna juhataja

Telefon: +372 55 593 369
Email: dmitri.simagin@venekeskus.ee

Ruth Peil

Ruth Peil

Haldusjuht

Telefon: +372 56 698 150
Email: ruth.peil@venekeskus.ee