Mere pst 5, 10111 Tallinn

Tel.: 644 5865

Uusaasta seiklused. Nääripuud. Kontserdid. Kingitused


Vene Kultuurikeskus on valmis traditsioonilisteks näärideks. Toimuvad uusaasta etendused, jõulukontserdid ja kõik muud üritused, mis on ette valmistanud keskuse kollektiivid.


ELKA 2019

Sel aastal on põhiroll teatril Junost, mis on ettevalmistanud huvitava etenduse "Näärivana ja lumehelbekese uusaasta seiklused".

  • Kollektiivi juhi Niina Popova sõnul on see heatahtlik, lõbus, muusikaline etendus. Etenduses osalevad juba kogenud näitlejad, kuid ka verinoored, kellele on antud etendus esimene kohtumine publikuga. Nad tantsivad, laulavad ning mängivad erinevaid rolle.

Niina Popova kutsub kõiki - nii lapsi, nende vanemaid kui ka vanavanemaid: tulge terve perega, toimuvad traditsioonilised lõbustused ümber nääripuu ja lõbutsemine näärivanaga ja lumehelbekesega. Neile aga, kes soovivad, tehakse imelised näomaalingud. Ühesõnaga - saaab olema lõbus ja huvitav. Etendused toimuvad 24., 25., 26. ja 28. detsembril erinevatel aegadel. Seega jälgige reklaami.


27. detsembril kell 18 toimub Vene Kultuurikeskuse väikses saalis koori Russ ja ansambli Eleegia kontsert.


Joulukontsert

28. detsembril kell 17 ootame aga teid suurele jõulukontserdile, kus osalevad meie vokaalstuudio Allegro ja Peterburi Rimski-Korsakovi muusikakooli estraadi-džässorkester.

Tasuta sissepääs
Ka Vene nukuteater ootab kohtumisi oma väikeste vaatajatega.

Umka

Näidatakse etendusi "Muinasjutt sellest, kuidas jänku ootas uut aastat" ja "Umka - valge karupoeg" ning "Lumehelbeke".

Külastage Vene Kultuurikeskuse nääripuud, etendusi ja kontserte!

Saab olema lõbus ja huvitav!