Mere pst 5, 10111 Tallinn

Tel.: 644 5865

Lastekoorid kohtuvad festivalil "Kammertoon 2019"


Kamerton 2019 new

16. märtsil kell 13 toimub Vene Kultuurikeskuse suures saalis traditsiooniline, XIII rahvusvaheline lastekooride festival "Kammertoon 2019". Osalevad lastekoorid Eestist ja Venemaalt.

Sel aastal osaleb 13 kollektiivi Tallinnast, Sillamäelt, Narvast ja Peterburist, kokku 250 lauljat. On nii ammuseid tuttavaid kui ka uusi, huvitavaid kollektiive.

Esimest korda osaleb festivalil Peterburi kontsertkoor "Kamerton", poistekoor "Eho" on aga juba Tallinnas esinenud. Kindlasti on huvitav neid uuesti kuulata.

Svetlana Voitenko toob festivalile aga kolm ansamblit Sillamäe muusikakoolist ning ühe Narva muusikakoolist.

Suurel laval esineb ka noortekoor Iterum kantus (juhendaja Natalja Junkur). Lisaks laulavad koolide kollektiivid: Ehte gümnaasiumi, Linnamäe Vene Lütseumi (juhendaja Svetlana Zaugarova), Õismäe Vene Lütseumi ning Mustamäe Reaalgümnaasiumi (juhendaja Ljudmilla Sjomina) noorimad koorid.

Traditsiooniliselt on võimalik nautida Tallinna huvikeskuse "Kullo" koori "Raduga" (juhendaja Tatjana Valikova) esinemist. "Raduga" on alati osalenud sellel festivalil.

Loomulikult esinevad ka Vene Kultuurikeskuse lastekoorid: "Allegro" noorimad ja vanemad koorid (juhendaja Svetlana Zaugarova).

Mitmete kooride repertuaaris on eesti autorite looming laulupeo programmist, mis toimub sel aastal 4.-7. juulini.

Meie festivaliga "Kammertoon 2019" jätkame Eesti Vabariigi juubeliaasta tähistamist.

Festivali organisaatoriks on Vene Kultuurikeskus. Kunstiline juht - Svetlana Zaugarova. Koordinaator - Julia Nikolajeva.

Ootame teid kõiki meile külla ja loodame, et te saate suure naudingu osaliseks.

Sissepääs festivalile tasuta.