Mere pst 5, 10111 Tallinn

Tel.: 644 5865

Kaks laste kunstinäitust


Vistavka - Dni2018

24. septembril kell 16 avatakse Vene Kultuurikeskuses üheaegselt kaks laste kunstinäitust, stuudiote "Artek" ja "5+5" näitused.

Üks neist on graafiliste tööde näitus, illustratsioonid Lewis Carrolli raamatule "Alice Imedemaal" ning teine "Uus Tallinn lapse pilgu läbi".

"Alice Imedemaal" illustratsioonidega on kõik arusaadav ja lihtne, kuivõrd on tegemist tuntud teosega. Illustratsioonid on teinud kuni 12 aastased noored kunstnikud ning nad esitavad siin oma nägemuse. Kuid pealkiri "Uus Tallinn" eeldab süvenemist.

Siin ei kujutata uusehitisi ega entusiastlikke ehitajaid. Hoopis vastupidi - näitus on vanadest majadest, kitsastest tänavatest ning üksikustest hulkuvatest koertest.

Alice

See on Tallinn läbi laste ja noorukite silmade, läbi nende noorte silmade, kes juba oskavad käsitleda värve, avastades esmakordselt enda jaoks oma kodulinna ilu ning vaadates seda uue pilguga.

Kui ka teie olete oma hinges rändur ning kunstnik, siis pakuvad teile kindlasti huvi kunstistuudiote "Artek" ja " 5+5" noorte kunstnike rännakud oma loometee alguses, kus neid juhendavad stuudiote juhid Valeriu Laur ja Patricia Kolesnik.