Mere pst 5, 10111 Tallinn

Tel.: 644 5865

Traditsiooniline suur Nääripidu lastele ja lastemeelsetele Vene Kultuurikeskuses!Elka2017

23, 24, 25. detsembril, kell 12.00 ja 14.00  mängitakse Suures saalis teatri Art-Grotesk etendust „ Jõuluvana võlutelefon“.

Mäng ja trall fuajeedes algab juba tund aega varem. Nii et tasub tulla varakult, et osa võtta ringmängudest, kuulata ja kaasa laulda meie lastekoori „Allegro“ imeilusaid Jõululaule, joonistada kunstistuudio päkapikkudega, lasta endale näomaaling teha ja palju-palju muud. Töötab ka Jõuluvana postkontor. Muidugi ei puudu ka kingitused ja Jõuluvana oma abilistega, kes peale etendust trallitavad veel fuajees ümber suure-suure kuuse. Lapsed, kes soovivad luuletust lugeda Jõuluvanale, saavad seda teha.

Kes nüüd detsembris ei jõua, saab tulla ka jaanuaris. Näärimöll, kingitused ja etendus „Jõuluvana võlutelefon“ on veel 7. jaanuaril, kell 12.00 ja 14.00.

Etendus ja enamus tegevuste sõnaline osa fuajeedes on küll vene keeles, aga piisavalt lustlik ja arusaadav ning kõikjal on abistavad päkapikud ja muinasjututegelased. Jõuluvanale võib luuletust lugeda ükskõik mis keeles – tema saab ju kõikidest keeltest, isegi loomade keeltest, aru.

Nii et kohtumiseni Vene Kultuurikeskuses, Nääritrallil!