Tallinnas avatakse Lilia Kerro fotonäitus „Maailm meie ümber. Minu Eesti“


Kerro1

Tallinna psühholoogi ja ajakirjaniku Lilia Kerro fotonäitus „Maailm meie ümber. Minu Eesti“ avatakse 27, novembril 2017.a. Tallinnas, Vene Kultuurikeskuse näitusegaleriis.

Ekspositsioon valmis tähtsaks sündmuseks – Eesti vabariigi 100. aastapäevaks ning tutvustab vaatajatele meie kultuuriruumi mitmekesisust, selle koloriiti ning annab edasi Eesti looduse loomulikku ilu ning meid ümbritseva maailma võlu.

Näitusel on väljas 55 tööd erinevates žanrites: portreed, maastikud, floora ja fauna, žanriline foto, reportaaž. Psühholoogiliste kujude, karakterite edasiandmises kajastub autori nägemus. Näitusel on väljas ka kunstilised fotod.

Kerro2

Lilia Kerro loomingu eripäraks on püüe anda edasi optimistlikku ning elukindlat seisukohta.

Näitus annab kõigile vaatajatele suurepärase võimaluse igapäevastest argiaskeldustest välja minna ja pöörata tähelepanu palju tähtsamale – sellele üllatavale ning imepärasele maailmale, mis on iga meie riigis elava inimese varaks. See annab võimaluse vaadata, kui ilusas ning kaunis linnas me elame, näha meie kaasaegsete portreesid – neid inimesi, kes elavad meie kõrval, märgib Lilia Kerro. Fotograafia annab võimaluse heita pilku mitte ainult meid ümbritsevale maailmale, vaid ka ise enda sisse. Näitus „Maailm meie ümber. Minu Eesti“ on autori kutse õppida nägema maailma ilu ja harmooniat suhetes teiste inimestega, loodusega, iseendaga; õppida looma paremat tulevikku, mille saab ehitada kooskõlas oma tegevuse ja sihtidega, toetudes seejuures kultuurile ning traditsioonidele – seda kõike riigi ning seda riiki asustavate inimeste arengu hüvanguks.“

Näituse ekspositsiooniga saab tutvuda 28. novembrist kuni 12. detsembrini.