Vene Kultuurikeskus arenebVene Kultuurikeskust puudutavad positiivsed arengud ei peegeldu üksnes uuenenud välisilmes, vaid ka põhimõtetes, millest oma töös lähtume.
Ajaloolise hoone taastatud fassaadi taga tegutseb värsketele ideedele orienteeritud, avatud ja innovatiivne kultuuriasutus.
Tänane Vene Kultuurikeskus, see on sajad huvitavad etendused ja harivad programmid, internetipõhised suhtlussillad ja loomestuudiod. Keskuse noorenduskuuri läbi teinud müüride vahel, leiavad tegevust ja omandavad uusi teadmisi nii lapsed, noored, kui ka täiskasvanud.
Erinevalt paljudest monofunktsionaalsetest loomekeskustest on Vene Kultuurikeskuse tegevussuunad märksa mitmekülgsemad. Laias laastus võib meie valdkonnad jagada kolmeks – traditsiooniline taidlus ning esinemispaiga pakkumine professionaalsetele külaliskollektiividele, lisaks täiendõppe ja harivate programmide korraldamine Eestis elavatele vene rahvusest inimestele. Lapsi koolitame kaunite kunstide ning loomevallas, vene koolide õpetajad saavad aga meie juures täiendada oma kutseoskusi.
Meie maja uksed on avatud kõigile vene kultuuri sõpradele ning neile, kes soovivad seista selle säilitamise ja arengu eest. Rõõmustame kõigi üle, kes tahavad oma aega loominguga sisustada ning uusi teadmisi omandada.
Ootame Teid!